Dátum: 08.12.2012

Vložil: Admin

Titulok: Re:Opravdu?

Pokoj s Tebou,Kristína
nemusíš sa báť, že tento rok nastane koniec sveta - to určite nebude, ako aj sama píšeš, ale ak chceš vedieť KEDY a ČO sa bude diať v posledných dňoch (pred koncom sveta), tak si pozri na ĽAVOM paneli od HORA až DOLE - postupne, čo bude nasledovať.

Najmä posledné 3 dni, lenže aby si sa nebála, tak potrebuješ prijať Ducha Božieho a žiť v milosti posväcujúcej a to tak ako človek, ktorý je zmierený predovšetkým so svojim Stvoriteľom, pretože ak má niekto strach aj z konca sveta, tak práve preto, lebo nie je zmierený s Bohom.

Buď sa na neho hnevá alebo odmieta Ho prijať takého, aký je aj s Jeho vôľou.
Dnes je prikazaný sviatok Nepoškvrneného Počatia Panny Márie, treba sa vyspovedať najmä z ťažkých hriechov, a prijať Najsvätejšiu Eucharistiu, aby mohol žiť v milosti posväcujúcej.

Keby ľudia prijali túto Božiu Výzvu k zmiereniu, nemali by strach z konca sveta,lebo by mali istotu, že aj keby zomreli, tak pôjdu do Neba, kdežto ľudia,ktorí odmietajú sa s Bohom zmieriť - nechcu svoje hriechy vyznávať a spovedať sa - tak sa boja smrti, lebo vedia, že nebudu môcť ísť rovno do Neba,ale že budu musieť ešte prejsť očistcom alebo ešte horšie - ísť do večného zatratenia (peklo)

Kristína
Boh Ťa miluje a nechce tvoje zatratenie ako ani naše.
Preto zamerajme svoj pohľad na večnosť, kde prebýva Stvoriteľ a príjmime Jeho pozvanie k zmiereniu. Toto pozvanie je pre všetkých
Ďakujem, že si...

Pridať nový príspevok