„Kým prídem ako spravodlivý Sudca, najprv prídem ako Kráľ milosrdenstva.

Skôr ako nadíde Deň spravodlivosti, ľuďom bude dané znamenie na nebi.

Zhasne všetko svetlo na nebi a bude veľká tma po celej zemi.

Vtedy sa objaví na nebi znak kríža a z otvorov, kde boli prebité ruky a nohy Spasiteľa,

bude vychádzať veľké svetlo, ktoré bude po nejaký čas osvetľovať zem.

Bude to krátko pred posledným dňom.“

Ježiš Kristus sv.Faustíne Kowalskej

Krakow - Poľsko / r.1928

 

„Ja som dala svetu Spasiteľa a ty máš hovoriť o jeho veľkom milosrdenstve a pripraviť svet na jeho druhý príchod, keď príde nie ako Milosrdný Spasiteľ, ale ako Spravodlivý Sudca. Ó, ten deň je strašný. Deň spravodlivosti, deň Božieho hnevu je určený. Trasú sa pred ním anjeli. Hovor dušiam o veľkom milosrdenstve, kým je čas zľutovania.“ 

Slová Panny Márie sv. Faustíne z dňa 25. Marca 1936:

Denníček 635

  

Pred Kristovým príchodom Cirkev musí prejsť poslednou skúškou,

ktorá otrasie vierou mnohých veriacich.

 

Prenasledovanie, ktoré sprevádza jej putovanie tu na zemi, odhalí „tajomstvo neprávosti“ v podobe náboženského podvodu, ktorý prináša ľuďom zdanlivé riešenie ich problémov za cenu odpadnutia od pravdy. Najväčším náboženským podvodom je podvod antikrista, to znamená určitého pseudomesianizmu, v ktorom človek oslavuje sám seba namiesto Boha a jeho Mesiáša, ktorý prišiel v tele.

 

Tento podvod antikrista sa už rysuje vo svete vždy, keď si niekto nárokuje splniť v dejinách mesiášsku nádej, ktorá sa môže uskutočniť iba mimo dejín, a to eschatologickým súdom. Cirkev odmietla túto falzifikáciu budúceho Kráľovstva aj v umiernenej podobe, známu pod názvom milenarizmus“, ale najmä v politickej podobe sekularizovaného,

vnútorne zvráteného“ mesianizmu

Cirkev vojde do slávy Kráľovstva len cez túto poslednú Veľkú noc, v ktorej bude nasledovať svojho Pána v jeho smrti a v jeho zmŕtvychvstaní. Kráľovstvo sa teda neuskutoční dejinným triumfom Cirkvi na spôsob vzostupného pokroku, ale víťazstvom Boha nad posledným náporom zla, po ktorom zostúpi z neba Kristova nevesta.

  

Božie víťazstvo nad vzburou zla bude mať podobu posledného súdu po poslednom kozmickom otrase tohto sveta, ktorý sa pomíňa“.

 

(Katechizmus Katolíckej Cirkvi / 675-677)

Aktualne - novinky

POZOR!!! na falošné správy o konci sveta na 21.12.2012

08.12.2012 11:05
https://aktualityspravynovinky.wordpress.com/2012/11/16/pozor-na-falosnu-spravu-o-konci-sveta-21-12-2012/   https://hriechyokultizmus.wordpress.com/2012/11/21/p-raniero-cantalemessa-cap-o-konci-sveta-predpovedany-na-21-12-2012/

Bol Hurikán Sandy (v New Yorku) Božím trestom?

06.11.2012 09:47
    Hurikán, ktorý v predvečer Sviatku všetkých svätých  a v predvečer prezidentských volieb v USA  ”zvalcoval”  ”hlavne mesto sveta”, svojím “načasovaním” je veľmi zvláštnym úkazom. Ponúkame vám tri pohľady na túto prírodnú katastrofu, ktoré sa v tejto...

UPOZORNENIE !!! Osoby s kontroverznou povesťou: “Ján Kapsdorfer” na Postoy.sk

06.11.2012 09:44
  Ján Kapsdorfer – pod týmto menom vystupuje istá osoba v diskusiách na rôznych diskusných fórach a vytvára rozbroje medzi kresťanmi. Porušuje pravidlá diskusie: - Vyzýva ľudí, aby zverejňovali svoje vlastné mená, priezviská – pritom sám vystupuje pod takým menom, ktoré je na...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Blog - články

KAUZA : ANTIPÁPEŽ - falošný pápež

14.02.2013 02:14
“Antipápež-protipápež-falošný pápež” https://aktualityspravynovinky.wordpress.com/2013/02/12/kauza-antipapez-protipapez-falosny-papez/ “Mons.Turkson (Peter)” https://aktualityspravynovinky.wordpress.com/2013/02/13/kauza-mons-turkson-peter/

Nový a posledný pápež : “Peter Rímsky” (zo zjavenia ct.Holzhausera a sv.Malachiáša)

14.02.2013 02:11
  Ctihodný Holzhauser : “Za posledného prenasledovania svätej Cirkvi rímskej bude sedieť na pápežskom stolci Peter Rímsky a ten bude pásť ovečky mnohých súženiach. Potom sedmohorské  mesto bude zborené a Sudca – pred ktorým sa všetko chveje – bude súdiť svoj ľud. Tento pápež bude...

Vystúpilo mnoho antikristov

06.11.2012 09:55
      RÓBERT SARKA   Deti, nastala posledná hodina. A ako ste počuli, že prichádza antikrist, tak sa teraz objavili mnohí antikristovia, z čoho poznávame, že je tu posledná hodina. (1 Jn 2, 18)     Tajomná postava...
Záznamy: 1 - 3 zo 14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kedy bude KONIEC SVETA ???

Dátum: 25.06.2012

Vložil: Admin

Titulok: Kedy bude koniec sveta ???

Média (TV-rozhlas-tlač) často-krát poukazuje na posledné časy pred koncom sveta a niekedy udávajú aj dátum, že to bude v r.2012

Podľa toho, čo vieme z proroctiev Svätých..., tak udalosti pred koncom sveta by mali nastať v rozmedzí 1 roka a to Varovanie-Zázrak-Trest (a koniec sveta-obnova sveta)

Kedže Varovanie a Zázrak sa maju udiať do 31.mája, tak s určitosťou môžeme povedať, že tento rok 2012 koniec sveta nebude!

To však neznamená, že katastrofy (ktoré maju predchádzať spomínané Veľké udalosti a následný koniec sveta) nebudu v tento rok, ale práve naopak, treba byť obozretný, pretože sa budu stupńovať.

Takisto 3.svetová vojna má byť ešte pred Veľkým Varovaním, takže aj s tým treba počítať a pripraviť sa na zmierenie s Bohom i s človekom.

Nech nám Pán Boh pomáha na ceste zmierenia a daruje nám čas svojho milosrdenstva

Dátum: 27.08.2012

Vložil: Ján Kapsdorfer

Titulok: Re:Kedy bude koniec sveta ???

"Kedže Varovanie a Zázrak sa maju udiať do 31.mája...
...., tak s určitosťou môžeme povedať, že tento rok 2012 koniec sveta nebude!"

Na koho sa tu hráš, priateľu? Na falošného proroka?

Dátum: 27.08.2012

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Kedy bude koniec sveta ???

Jano K.

Či už ma niekto považuje za pravého alebo falošného proroka, v každom prípade moje vyjadrenie nebolo proroctvom mojím, ale bolo logickým konštatovaním toho, čo vyplýva z proroctiev Panny Márie v Amsterdame.

Tam povedala, že Pred koncom sveta (pred príchodom Ježiša krista) nastane Varovanie a Zázrak, ktorý sa má udiať 31. mája.

Kedže 31. máj už bol tento rok 2012 a Zázrak sa neudial, potom leogicky vychádza, že tento rok nebude koniec sveta!

Ešte, čo sa týka môjho vyjadrenia a vyjadrení prorokov, tak či už sa jedná o pravých alebo falošných, každý svoje vyjadrenia vydáva ako Slovo Božie, čiže tvrdia o svojich vyjadreniach, že im boli dané od Boha.

Kedže ja som len konštatoval a nie prorokoval v mene Boha, tak logicky nemôžem byť ani falošným prorokom.

Ak chceš vedieť viac o falošných prorokoch, tak si pozri rubiku:
FALOšNÍ PROROCI A BOŽSTVÁ

a odporúčam Ti ešte. aby si zašiel na zjavenia napr. do Medjugoria, aby si mal osobnu skusenosť zo zjaveniami a prorokmi, lebo bez toho ťažko rozlíšiš proroctvá a ostaneš len pri teorii.

Dátum: 10.06.2012

Vložil: Admin

Titulok: Kedy bude koniec sveta ???

Bohom milovaní...
Vo Svätom Písme (Biblia) sa píše v knihe Zjavení Jána, že skôr ako príde posledný deň (koniec sveta) tak predtým vystúpi Antikrist a bude prenasledovať kresťanov, ale nakoniec z neba zostúpi oheň, ktorý ich strávi.

Tento Boží Trest je v Biblii opísaný ako "oheň z neba", a niečo viac podrobnejšie o tom hovorí vizionárka z Garabandalu:
Viac na : https://koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/trest/

Dátum: 08.06.2012

Vložil: Ria

Titulok: Stránka je anonymná ?

Nevidím na tejto stránke kontakt, či vizitku na ľudí, možno jedného človeka, ktorí ju vytvorili a spravujú ju . Prekvapuje ma jednoznačný zoznam nepravých posolstiev, ja osobne nemám pri niektorých až tak jasný názor. Kto sa cíti tak kompetentný rozhodovať, čo je dobré a čo nie ? Na základe čoho jej mám veriť ?
Tak sa trochu predstáv, admin ?

Dátum: 09.06.2012

Vložil: Admin

Titulok: Podstatný je Duch Svätý !

Pokoj s Tebou, Ria

Ďakujem za tvoj záujem o "zoznam nepravých posolstiev" (falošných posolstiev) a že túžiš po istote, či nimi aj naozaj sú.

Kedže pri rozlišovaní posolstiev (vízií-proroctiev-zjavení) je potrebné "nebrať ohľad na osobu" ako hovorí sv.Pavol - ináč povedané, že nemôžeme mlčať o krivdách a falošnej úcte (zjaveniach), keď vieme, že sú falošné ... a to kvôli osobe (vizionár), ktorá je nám známa alebo má nejaké vysoké postavenie, či akékoľvek dôvody, ktoré by nám bránili povedať pravdu o klamstve, ktoré sa nachádza v danom posolstve, tak aj Ty (ako každý človek) by nemal až tak pozerať na to, KTO som, ale ČO píšem.

Úprimné rozlišovanie v Duchu Svätom pozerá na to, Čo sa píše o falošných posolstvách a nie na TOHO, kto o nich píše, čiže nie na mňa, ale na obsah posolstva a výklad k nemu.

Práve TO, ked človek nehľadí na podstatu-obsah a výklad posolstiev s kritickým pohľadom, ale iba POVRCHNE a to z dôvodu, že dôveruje osobe, ktorá kritizuje posolstvo sa dostáva do nebezpečenstva, že viac bude dôverovať tej osobe (osobe vykladajúceho posolstvo) ako Duchu Svätému.

Napr. niekedy aj samotná "kongregácia pre náuku viery" sa o pravých posolstvách vyjadrila, že sú falošné, aj napriek tomu, že pápež s tým nesúhlasil. V takom prípade nemôžme veriť členom kongregácie (prefektovi a spol.), ale pápežovi, pretože jedine pápež má charizmu neomylnosti a ostatní biskupi, len do tej miery, pokiaľ sa ich učenie zhoduje s učením pápeža. (porov.Lumen Gentium 25 / dokument 2 Vatikan.koncilu)

A preto, aj v mojom prípade je lepšie nehľadieť na to, KTO som, ale Čo píšem, či je to v súlade s učením pápežov a oficiálneho učenia Cirkvi. Kedže nie všetko je známe zo strany oficiálneho učenia Cirkvi o zjaveniach-posolstvách, tak je potrebné skúmať s tým, čo vieme...

Drahé Božie Dieťa, Ria...
Ak máš úprimný záujem rozlíšiť, ktoré posolstvá sú falošné, tak sa pýtaj ako Boha a Svätých, tak aj ľudí, pretože z vlastnej skúsenosti viem, že ked som sa nepýtal, tak som zotrvával v nevedomosti a nakoniec aj v hriechu, pretože som sa mylne domnieval, že falošných posolstiev "od pokrstených katolíkov" je málo, alebo žiadne a aj z toho dôvodu som sa sám stal falošným prorokom.

Totižto kedže som nepoznal falošných prorokov (z katolíckych kruhov) tak som ich príjmal za pravých prorokov a ich posolstvá som príjmal natoľko vážne, že som ich aj v živote praktizoval. Napokon aj ja sám som vnímal hlasy, ktoré som prijal za hlasy Svätých.

Po 3 rokoch falošných Vízií mi Boh a Panna Mária v Medjugorí dala spoznať s istotou, že moje Vízie boli falošné. Okrem toho, odvtedy som lepšie začal rozlišovať najmä tie druhy falošných posolstiev, ktoré boli mojim podobné: tzv."vnútorné zjavenia", ktoré daný vizionár skôr počuje vo vnútri duše ako sluchom uší a vidí skôr vnutorným zrakom duše ako pohľadom očí.

Čiže odvety nerozlišujem posolstvá len z vlastnej skúsenosti, ale aj z milosti Božej. Tým však nechcem povedať, že viem všetky rozlíšiť s isotou, ale oveľa viac ako predtým. A preto aj Ty (ako všetci ostatní) nepozerajte ani tak na to, KTO som, ale Čo hovorím - na čo poukazujem a hlavne toto všetko porovnávajte s učením Krista Ježiša a Cirkvi (pápeža)

ako hovorí sv.Pavol: "všetko skumajte a čo je dobré, toho sa držte..."

Ďakujem, že si ... prijala pozvanie k väčšiemu poznaniu.
Nech Ťa žehná Pán Ježiš a daruje svoj Pokoj, na orodovanie Panny Márie i chráni Ťa so svojimi Svätými.

Dátum: 31.05.2012

Vložil: martin

Titulok: lzi

Na tychto strankach propagujete same lzi upozornujte na bludarov a sami nimi ste!

Dátum: 02.06.2012

Vložil: Admin

Titulok: Re:lzi

Pokoj s Tebou, Martin

Ďakujem za tvoj názor a kedže sa nepovažujem za dokonalého, čiže uznávam, že som hriešny človek a že aj ja sa niekedy mýlim, tak je možné, že aj na tejto stránke je niečo, čo nie je dokonale správne napísané. Je možné, že dokonca aj niektoré zjavenia by nemuseli byť v súlade s Božou vôľou, ale zatiaľ sa nikto konkrétne nesťažoval, žeby niektoré zo zjavení bolo falošné.

Ked píšeš, že som bludár, tak predpokladám, že z toho dôvodu, lebo šírim bludy.
A aké bludy? Napíš, konkrétne čo z napísaného je bludom - herézou.
Ak nejaké zjavenia-posolstvá, tak napíš ktoré... a ak nejaké učenie, tak napíš, ktoré to je.

Ďakujem, že si... prijal pozvanie k hľadaniu Pravdy.
Boh s Tebou

Dátum: 07.06.2012

Vložil: jana

Titulok: Re:Re:lzi

Mily Admin nie si ziaden bludar, si spravne Bozie dieta. prajem Ti ,zostan aky si. A ty Martin pouvazuj nad sebou.Modli sa casto k Duchu Sv.Ja verim, ze raz si precitam Tvoje opspravedlnenie pre Admina.Nech Vas oboch zehna nas Pan.

Dátum: 10.11.2012

Vložil: lubi-Maria

Titulok: Re:Re:lzi

Drahý Admin, ja som rada, že som našla tvoju stránku. Nemám ju síce ešte celú preštudovanú, ale tu ťa chcem povzbudiť v tvojej práci, lebo razne nesuhlasim s útokom Martina na tvoju adresu. Je tu len vidieť, že je asi najskôr evanielik a teda nemôže ovládať tajomstvá zverené církvi. Pokračuj vo svojej práci. Jemu to bude zjavené na konci časov - akú VEĽKÚ úlohu zohrala Panna Mária (ktorú tak nesmierne milujem ako aj Pána Ježiša). Martin nehnevaj sa ale ona je tá čo šliape hlavu hada - toho klamára a šliape ju dnes a denne.

Prepáčte, že reagujem tak neskoro po cca pol roku, ale nešlo ne.reagovať vobec.

Boh Vá šehnaj.

Dátum: 12.11.2012

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:lzi

Pokoj s Tebou,Lubi-Maria

To je v poriadku, tvoja reakcia je adekvátna.
Nech Ťa žehná Pán a daruje svoj Pokoj. (Nm 6,24)

Dátum: 10.06.2012

Vložil: martin

Titulok: Re:lzi

Ano posolstva ale od koho uz ste zabudli ze satan ma moc klamat ludi preco sa nikto neriadi pismom ale vsade sa podla vas zjavuje maria jezis a davaju posolstva ved to je klamstvo nehovorim ze vase ale satanovo.Ved jezis povedal aj ked vam budu anjeli z neba hovorit ine evanjelium ake on kazal nech je prekliaty .Ja nemozem ani neuznam tie akozeposolstva pretoze verim boziemu slovu ktore nam zanechal v pismu, verim len Jezisovi ziadnej Marii ani Majtrejovi ani neviem komu len Jezis Kristus je jediny spasitel jediny prostrednik medzi clovekom a nebeskym otcom. Tie zjavenia su popisane v bibli precitajte si ju od zaciatku az dokonca a uvidite cie posolstva uznavate. Neuvedomujeme si ze velmi uzka cesta vedie do neba a mi mame radi loz a preto si myslime ze nas nik nemoze oklamat a prave tymi hlupymi posolstvami a zjaveniami nas ma ten svetlonos omotanych kolo prsta a zobeme mu zruky prebudte sa ludia uz konecne neverte vsetkemu co vidite ale preverujte si to v pismu Milost vam a pokoj od Boha ,nasho otca a od Pana Jezisa Krista.

Záznamy: 37 - 48 zo 67
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok

pp.Benedikt XVI. a viz.Vassula Ryden

 

Nežný Otec,

nenechaj dopadnúť Svoj hnev na túto generáciu,

aby úplne nezanikla.

Neponechaj Svoje stádo napospas strachu a úzkosti,

keď vody vyschnú a príroda spustne,

všetko zhynie v Tvojom hneve a zmizne bez stopy.

Žiara Tvojho Dychu zapáli zem a obráti ju na pustinu!

Na obzore sa objaví hviezda.

Noc bude ničivá a popol bude padať

ako sneh v zime, prikrývajúc Tvoj ľud ako prízraky.

 

Zmiluj sa nad nami, Bože

a neposudzuj nás prísne.

Rozpomeň sa na srdcia,

ktoré sa radujú v Tebe a Ty v nich.

Rozpomeň sa na Svojich verných,

a nenechaj na nás dopadnúť Svoju mocnú ruku,

ale radšej nás vo Svojom Milosrdenstve pozdvihni

a vtlač Svoje nariadenia do každého srdca.

Amen.

(28.11.2009 / Ježiš Kristus - Vassule Ryden) 

Prečo sú vízie od WILLIAM MARRION BRANHAM falošné ?!

Dátum: 19.11.2018

Vložil: Gregoryglare

Titulok: You won $ 1950 today

Hello! You won $ 1950 today, I'm sure of that.

Because it is a bitcoin win-win lottery!

One cryptocurrency multimillionaire who wished to remain incognito organized it.

You just need to send 0.05 bitcoins to the specified wallet and within 3 hours 0.35 bitcoins will come to your wallet that equals $ 1950.

You can participate once a day. The lottery will be held until November 25, 2018.

Hurry up to get your $ 1950 for this day. Send 0.05 bitcoins to the selected wallet for your game: 1FFC64PDwbosT8RLNrKHyRrJxc9KNwUXLP

Dátum: 10.02.2013

Vložil: Jozef

Titulok: Uvodna stranka:

Dobry den, mate tu odvolanie na katechismus:
Kráľovstvo sa teda neuskutoční dejinným triumfom Cirkvi na spôsob vzostupného pokroku, ale víťazstvom Boha nad posledným náporom zla, po ktorom zostúpi z neba Kristova nevesta.


(Katechizmus Katolíckej Cirkvi / 675-677)
mesto kristova nevesta tam by malo byt toto co je naozaj v katechisme!! :
677 Cirkev vstúpi do slávy Kráľovstva len cez poslednú Veľkú noc, v ktorej bude nasledovať svojho Pána v Jeho smrti a Vzkriesení.595 Kráľovstvo sa teda nezavŕši dejinným triumfom Cirkvi596 v stále vyššom pokroku, ale víťazstvom Boha nad posledným rozpútaním zla597, pri ktorom zostúpi z neba jej Ženích.598

takuto hrubu chybu ako "znalci" by ste tu vazne nemali mat!!
prajem pekny denDátum: 12.02.2013

Vložil: Admin

Titulok: Re:Uvodna stranka:

Pokoj s tebou, Jozef
a z ktorého katechizmu to máš?
Ten nový to nie je, tak asi nejaký starší, že?
Mohol by si napísať z ktorého roku a vydania?
Dakujem za uprimnu odpoved.

Ináč nevidím tam až taku hrubu zmenu, len v zmene slov, ktoré v sebe zahrnaju tu istu podstatu.
To je ako so zmenou slov v Loretanskych litániach, kde sa už nehovorí "Matka neporušená", ale "Matka panenská"- slová iné, ale význam a podstata je tá istá!

Podobne aj tu:
"posledným rozpútaním zla" je ten istý význam: "posledným náporom zla"

Dátum: 25.03.2012

Vložil: Believer

Titulok: Prečo sú vízie od WILLIAM MARRION BRANHAM falošné ?!

V 1.kapitole Jánovho evanjelia v 46. a 47.verši je hovorené o Filipovi, ktorý prišiel zavolať Natanaela, ktorému chcel ukázať Ježiša. Natanael odpovedal Filipovi "Či z Nazareta môže byť niečo dobrého?" a vtedy mu Filip povedal: "POĎ A VIDZ!".
Myslím, že aj vy by ste mali najskôr skúmať niektoré veci a ak nie sú zhodné so Slovom, až vtedy ich odsudzovať.

Na základe čoho hovoríte, že WILLIAM MARRION BRANHAM bol falošným prorokom?! Skúmajte Písmo a porovnajte ho s Posolstvom, ktoré priniesol tento muž. Či sa jeho proroctvá nevyplnili tak, ako ich predpovedal?! To nemôže byť falošné, ak sa to vyplnilo presne podľa toho, čo bolo vypovedané. Predsa by diabol nestál sám proti sebe... Ak to nie je od diabla, musí to byť OD BOHA, nemyslíte?

Dátum: 25.03.2012

Vložil: Admin

Titulok: Re:Prečo sú vízie od WILLIAM MARRION BRANHAM falošné ?!

Believer
Dakujem za zaujímavu otázku a názor ohľadne posolstiev W:M.Branhama.

Najprv odpoviem na to, že je otázne - nakoľko jeho proroctvá sa naplnili a to podobne ako aj u iných falošných prorokov.
Ked ho porovname napr. s Nostradamom, tak môžeme vidieť suvislosť a to takú, že aj Nostradamus predpovedal udalosti, ktoré sa udiali a predsa jeho negatívny názor na pápežov je typickým znakom falošných prorokov.

Podobne je tomu aj u W.M.Branhama, ktorý tiež neuznáva autoritu pápežov, kdežto každý pravý prorok uznáva neomylnosť pápežov (v záležitostiach viery a mravov) ako o tom hovoria naši nebeskí Rodičia (Panna Mária a Pán Ježiš, všetci anjeli a svätí)

Takže okrem tohto mylného postoja Branhama je ešte otázne, či sa všetky jeho proroctvá naplnili a keby aj teoreticky sa naplnili, tak to ešte nemusí byť dôkaz jeho pravosti.
Pretože aj v Biblii sa píše o veštici, ktorá kráľovi Šavlovi veštila buducnosť a predsa vieme o nej, že bola falošná veštica (falošná prorokyňa).
Falošní proroci sú preto falošní,pretože hovoria o viere v Boha, ale nehovoria v sulade s tým, čo Boh hovorí. Podobne ako to robil diabol v raji, ked poukazal na Boha ako veriaci, ale nakoniec od Evy nežiadal to, čo chcel Boh, ale on sám

A tak je to aj v prípade Branhama
On hovorí o Bohu ako veriaci, ale nežiada od ľudí to, čo chce Boh
Napr. hovorí o 1000 ročnom kráľovstve, že ho máme očakávať, ale my už v ňom žijeme, takže ho nemôžme očakávať.
Túto herézu učia aj iní falošní proroci (dokonca aj katolícky) ako je nemenovaná žena z Írska a potom aj protestantska kresťanka menom: K.M.Baxter (ová)
Táto heréza sa volá: Milenarizmus (Chiliazmus)
Môžeš si o tom prečítať vyššie na stránkach.

Myslím a som presvedčený, že Branham si osvojil falošného ducha, ktorého falošní proroci si osvojuju ked nepoznaju dostatočne falošné proroctvá. Ja sám som bol jeden z nich, takže viem, ako zmýšľajú a ako sa z toho dostať i von...
Prajem požehnaný čas Božieho milosrdenstva, na orodovanie Panny Márie +

Dátum: 26.03.2012

Vložil: Believer

Titulok: Odpoveď

Ďakujem za Vašu odpoveď.
Keďže tu spomínate pápežov, mali by sme sa najskôr zamyslieť nad ich službou. Zvestujú Božie Slovo a chcú oslavovať Boha (ich Stvoriteľa) alebo seba? Myslím si, že od skutočnej Pravdy sú až príliš ďaleko. Ak by pápeži boli ozajstným sluhmi Boha, prečo by potom pristáli na tom, aby ich ľudia uctievali a klaňali sa im , keď Písmo hovorí, že iba Bohu sa máme klaňať?!
W.M.Brahnam nikdy o sebe netvrdil, že je prorokom a nikdy sa sám nevyvyšoval. Svoje poslanie od Boha nikdy nezneužil pre svoj prospech. V každej situácii sa odvolával na Bibliu.
Ak ide o 1000 ročné Kráľovstvo - ako môžete povedať, že je už tu na zemi, keď je pomedzi ľuďmi toľko hriechu a nevery? V 1000-ročnom Kráľovstve nebude hriech. Ono ešte len príde.

Dátum: 26.03.2012

Vložil: Admin

Titulok: Re:Odpoveď

Believer
Zaujalo ma, ked si písal, že počas 1000 ročného kráľovstva NEBUDE NA ZEMI HRIECH!

Predpokladám, že to vnímaš tak ako Chiliasti - mysliac si, že počas tej doby na zemi ľudia nebudu páchať žiaden hriech, takže bude ako v Nebi (lebo tam sa nepácha žiaden hriech), len s tým rozdielom, že to bude na zemi okrem iného...

Dobre som ti porozumel?
Ak áno, tak potom je ešte otázne: KDE sa presne píše v Biblii, že na zemi sa nebude páchať hriech počas 1000 ročného kráľovstva. ???
Dakujem za uprimnu odpoved.

Pridať nový príspevok

„...chcem vás poprosiť, aby

Rusko bolo zasvätené môjmu Nepoškvrnenému Srdcu ,

 a aby bolo zavedené zmierujúce sväté prijímanie

na prvú sobotu v mesiaci.

Ak budú moje prosby splnené, Rusko sa obráti a nastane mier.

 Ak nie, Rusko svoje omyly vo svete rozšíri,

tieto vyvolajú nové vojny a prenasledovania Cirkvi,

 mnohé národy budú zničené,

dobrí budú mučení a svätý otec (pápež) bude mnoho trpieť.

 Napokon však moje Nepoškvrnené Srdce bude triumfovať,

svätý otec mi zasvätí Rusko,

ktoré sa obráti

a svetu darujem obdobie mieru a pokoja.“

 

(Panna Mária viz.Lucia vo Fatime 13.7.1917)

 

  Actual-news-správy 

Zjavenia Svätých - posolstvá

https://dobro-a-zlo.webnode.sk/

1. sv.Faustína

2. Don Stefano Gobbi

3. Vassula Ryden

4. Medjugorie

5. Dechtice

6. Amsterdam

7. Garabandal

Viac ...

Falošné Vízie-proroctvá-posolstvá

falosni-proroci/

 

STOP NWO (New World Order)

STOP Slobodomurárstvu

 

Peter povedal Ježišovi:

„Pozri, my sme opustili všetko a išli sme za tebou. Čo z toho teda budeme mať?“

Ježiš im povedal:

„Veru, hovorím vám:

Pri obnovení sveta, keď Syn človeka zasadne na trón svojej slávy, aj vy,

čo ste išli za mnou, zasadnete na dvanásť trónov a budete súdiť dvanásť kmeňov Izraela.

A každý, kto pre moje meno opustí domy alebo bratov a sestry, alebo otca a matku, alebo deti, alebo polia,

dostane stonásobne viac a bude dedičom večného života.“

(Mt 19,27-29)