- NWO (New World Order) Novus Ordo Seclorum "Novy svetovy poriadok"

 

 

 

Antikrist - Falosny Kristus - svetovlada - 1.Šelma

Antipapez - Falosny papez - cirkev - 2.Šelma zo zeme (Šelma podobna barankovi) 

 

Kniha Zjavenie sv.Jana / Biblia - Svate Pismo13 kap. 

11 "Potom som videl inú šelmu vystupovať zo zeme.

Mala dva rohy podobné baránkovým, ale hovorila ako drak. 12 Vykonáva všetku moc prvej šelmy pred jej očami a pôsobí, že sa zem a jej obyvatelia klaňajú prvej šelme, ktorej sa zahojila smrteľná rana.

- 13 A robí veľké znamenia, ba spôsobuje, že aj oheň z neba pred zrakmi ľudí zostupuje na zem. 14 - A zvádza obyvateľov zeme znameniami, ktoré môže konať pred očami šelmy, nahovára obyvateľov zeme, aby urobili obraz šelme, čo má ranu od meča a ožila.

- 15 A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy vložila ducha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil, že každý, kto sa nebude klaňať obrazu šelmy, bude usmrtený.

- 16 A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, 17 a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. 18 V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť." [666]

---------------------------------------

 

 

 - Nalepovací počítač  na čelo "teda znak šelmy" už čoskoro!

čip

Nalepovací počítač  na čelo "teda znak šelmy" už čoskoro!

 

Už to je možné nosiť počítač alebo mobilný telefón s vynálezom  kde je ako ultra-tenký a flexibilný elektronický obvod, ktorý môže byť prilepený na koži, aj ako dočasné tetovanie.

Tieto zariadenia, ktoré sú takmer neviditeľné, môžu dobre nahradiť  tradičné elektronické zariadenia, ale bez potreby batérie teda pripojenie na napájacie zdroje, tvrdia vedci.

Táto technológia by mohla byť použitá pre lekárske diagnózy a na tajné vojenské operácie.

Elektronický systém nazvaný ako "epidermálny" sa  spolieha na vysoko flexibilný elektrický obvod zložený z hada ,ktorého možno ohýbať a naťahovať  bez ovplyvnenia výkonu. Okruh je o veľkosti poštovej známky, je tenší než ľudský vlas, a drží na koži prírodne teda elektrostaticky, dokonca drží lepšie než lepidlo.

 "Vedci tvrdia:, ,,, mohol byť dôležitý koncepčný pokrok v elektronike kde je táto technológia  takmer na nositeľovi neviditeľná. Táto technológia vás spojí veľmi prirodzeným spôsobom s kybernetickým a  fyzickým svetom .Týmto jednoduchým  nalepovacím  okruhom môžete sledovať  srdcovú frekvenciu a svalovú činnosti osoby, podobne  rovnako ako bežné lekárske monitorovacie zariadenia, ale s výhodou  že to skoro nič neváži a je to takmer nezistiteľné .

Inžinieri ktorý zostrojili tieto obvody a umiestnili ich na tenký pružný substrát, ktorý  drží na koži tieto okruhy, vrátane senzorov,na svetlo emitujúce diódy, tranzistory, kondenzátory pre rádiové frekvencie, bezdrôtové antény, vodivé cievky a solárne články."Čítajte viac: https://dolezite.sk/Nalepovaci_pocitac_na_celo_teda_znak_selmy_uz_coskoro_115.html#ixzz1WTnLbahV