Dátum: 06.12.2012

Vložil: Admin

Titulok: Re:verim boha

Pokoj s Tebou, Mária
Rozumiem ti, že máš obavy o deti, nakolko aj Ježiš hovoril, že beda ženám, ktoré budu mať deti, až príde koniec sveta. Aj si to uvedomuješ a tiež, že koniec sveta musí prísť, aby sme potom mohli žiť v "novom raji" - na obnovenej zemi, a predsa nechceš, aby prišiel koniec sveta.

Pochopitelne, kto by chcel zažiť to strašné očistenie sveta - rôznymi katastrofami?
Zaiste je to ťažké aj pre vyvolených, nakolko diabol chce strachom sputať ľudí, ak môže tak aj vyvolených, a preto ti odporučam nepozeraj na filmy a videa, nečítaj knihy, ktoré falošne podávajú predstavu o konci sveta.

Napr. film 2012, Maysky kalendár, Den poté, atd... pretože bud su plné beznádeje alebo ponukaju falošné riešenie na záchranu ludstva.

Pridržaj sa Biblie a takých posolstiev, ktoré pochádzaju z autentických a spoľahlivých zjavení Svätých. Tam nájdeš odpoved a nádej do týchto ťažkých a posledných dní.

Ježiš Kristus povedal: "modlite sa, aby to neprišlo v zime", ale nie preto, že to nepríde v zime, ale práve preto nás k tomu vyzýva, lebo vie že to príde v zime a aby sme sa na to pripravili, tak sa mame aj za to modliť. To však neznamená, že to príde tuto zimu, lebo ešte nevystupil Antikrist a okrem toho neuskutočnili sa 3.Veľké udalosti: VAROVANIE-ZÁZRAK-TREST.

Nemodlime sa, aby koniec sveta neprišiel, ale aby sme boli pripravení na to a to tak ako sa nemodlíme, aby nás Boh zbavil utrpenia, ale aby sme to vedeli prijať s láskou,lebo láska bez utrpenia-obety neexistuje.

Aj rodička musí rodiť s utrpením-obetavosťou, ale potom prichádza radosť zo života.
Nech nám v tom pomáha Božia milosť zmierenia a odpustenia.
Boh s Tebou+

Pridať nový príspevok