6. zjavenie v Dechticiach (SR)

 

6.     Zjavenia v Dechticiach na Slovensku (od r.1995 až dodnes)

 

 

Viz.Martin Gavenda:

 

"Tajomstvá vám nemôžem prezradiť, ale to, čo vám môžem povedať, sú niektoré sprievodné udalosti. Uskutočneniu prvého tajomstva predchádzajú povodne. Udalosti, ktoré sú obsiahnuté v prvom tajomstve, sa udejú tri dni pred druhým tajomstvom.

 

(*1. VAROVANIE)

 

Nevyzradím druhé tajomstvo, keď poviem, že zahŕňa veľké varovanie.

 

(*2. ZÁZRAK)

 

Tretie tajomstvo sa týka veľkého zázraku, ktorý Panna Mária prisľúbila.

 

(*3. TREST)

 

Obsahom ďalších tajomstiev je sedem trestov, ktoré prídu v tom prípade, ak sa ľudstvo na základe veľkého varovania nezmení.

 

(*1. VAROVANIE)

 

O veľkom varovaní môžem povedať len toľko, že ľudia akoby ho najskôr videli a potom ho prežijú každý vo svojom vnútri. Človek nadobudne poznanie o svojom vnútri, o tom, čo urobil zle, čo dobre, čo neurobil, a mal urobiť… Bude to veľké Božie milosrdenstvo - človek spozná svoje vnútro a spozná pravdu. Predtým príde prenasledovanie kresťanov… Nebude to koniec sveta, ale bude to koniec časov.

A práve preto Panna Mária prichádza, aby nás na tieto udalosti pripravila. Preto tak naliehavo žiada, aby sme žili jej posolstvá. Učí nás žiť v prítomnosti Božej, v stálej posväcujúcej milosti prostredníctvom Sviatosti Oltárnej. Učí nás milovať všetkých aj našich neprajníkov a nepriateľov. Tí, ktorí budú žiť podľa jej pokynov, nemajú sa čoho obávať. Ťažšie to bude pre tých, ktorí nezachovávajú Božie príkazy. Od nás závisí veľa…

Desiate tajomstvo som ešte nedostal."