Dátum: 04.12.2012

Vložil: Admin

Titulok: Re:Konec sveta??

Janka
predovšetkým ti poviem, že o konci sveta viem z Biblie a iných posolstiev Božích prorokov,ktorí od počiatku sveta až doteraz nám zjavuju, čo Boh so svojimi anjelmi a svätými hovorí o konci sveta.
Samozrejme, že nepoznám všetkých prorokov, ale dosť na to, aby som mohol napísať o konci sveta, pretože to, čo píšem - vlastne píšem hlavne z toho, čo oni povedali.

Ked hovorím, že tento rok 2012 koniec sveta nebude, tak preto, lebo Boží proroci povedali, že pred koncom sveta sa maju udiať udalosti, ktoré nastanú na začiatku roka (máj) a kedže sa ešte nestali, tak pochopitelne - nemôže prísť tento rok koniec sveta. To dá logiku - na to netreba mať vysoku školu. ale vieru od Boha, že Boží proroci sa nemýlia - nakolko hovoria to, čo im sám Boh povedal.

Ked sa pýtaš na pohromu, tak možno sa niečo stane také, čo môžeme považovať za pohromu.
Napr. pohroma-katastrofa bola nedávno v New Yorku (záplavy), čo sa môže znova stať. Alebo iné prírodné katastrofy ako sú v zime bežné - silné mrazy, takže bude odstavená dodávka e.prudu ako to bolo minulý rok v Canade.

Taktiež treba počítať s tým, že niekto so zlým zámerom môže spôsobiť nejaku ekologicku katastrofu a pritom to bude vyzerať ako keby to spôsobila samotná príroda. Tých dôvodov je veľa, ale podstatné je, že ked sa toto deje a stane sa aj v tento dátum 21.12.2012, tak nie preto, že nastane koniec sveta, ale kvôli skazenej prírode alebo kvôli samotným ľudom, ktorí to spôsobuju.

Ak si niečomu nerozumela, tak spokojne napíš.
Dufam, že som sa jasne vyjadril, že tento rok koniec sveta nebude.
Boh Ťa miluje, neboj sa -najdôležitejšie je byť pripravený - zmiereený s Bohom i s ľudmi (sv.spoved)

Pridať nový príspevok