Dátum: 14.03.2012

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:KONEC SVETA NEBUDE

Pokoj s Tebou Anonym

Trochu som upravil tvoj príspevok, keďže nebol dosť zrozumiteľný a viac si už ľudia domyslia.
Písal si, že nemám (resp. nie sú) dôkazy o konci sveta.
Zaiste si počul všade-tade o konci sveta a to všelijaké názory, ktoré sú od seba buď veľmi rozdielne alebo naopak rovnaké, takže môže byť, že môžeš mať falošnú predstavu o konci sveta.

Napr. niektorí si myslia, že koniec sveta znamená úplný-definitívny zánik celej planéty Zem, alebo aspoň ľudskej civilizácii, takže pochopiteľne sa im to nechce veriť.
Rozumiem im a chápem, že takýmto falošným predstavám by som nechcel ani ja veriť, kedže koniec sveta nie je o zániku sveta, ale o obnove sveta a preto aj ten názov web.stránky: "koniec sveta-obnova sveta..."

Ale, čo to znamená a kde sú dôkazy?
Dlôkazy sú posolstvá zo zjavení Boha a jeho svätých,ktorí sa zjavuju na rôznych meistach sveta ako napr. Dechtice pri Trnave alebo Medjugorie a iné...
Ked príde koniec sveta, tak až pred príchodom Boha (Ježiša krista) na Zem a vtedy bude Zem "očistená" (ohňom) do takej miery, že všetko na zemi bude "očistené" aj ľudstvo až na niekoľkých "vyvolených", ktorí to zázrakom prežijú a pri príchode Ježiša Krista sa celá Zem i vesmír obnoví.
Na Novej Zemi bude dokončené dielo Božie, ktoré začal pri stvorení sveta a to vzkriesením a oslávením spravodlivých vo viere a láske.
Anonym, prajem Ti veľa dobrej vôle.
Boh s Tebou

Pridať nový príspevok